پیگیری رئیس جمهور و هماهنگی دولت دلیل افزایش واردات واکسن کرونا

به گزارش واکسن آنلاین، رئیس سازمان غذا و دارو گفت: پیگیری‌های شخص رئیس جمهور و معاون اول سبب شد تا تمام دستگاه‌ها هماهنگی بیشتری با وزارت بهداشت داشته باشند و سرعت واردات واکسن کرونا افزایش یابد.

محمدرضا شانه ساز افزود: تماس‌های تلفنی رئیس جمهور و اقدامات دیپلماتیک با سران سایر کشور‌ها هم بسیار کمک کرد تا سرعت واردات واکسن افزایش یابد.

معاون وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: پای کار آمدن همه دولت و کمک به وزارت بهداشت باعث شده تا موانع به سرعت برطرف شود و اکنون شخص رئیس جمهور و معاون اول ایشان به همراه وزارت بهداشت، بانک مرکزی، هلال احمر و وزارت امور خارجه جلسات متعددی هر هفته دارند و هر مانعی باشد در اسرع وقت برطرف می‌شود.

شانه ساز با اشاره به هماهنگی بین دستگاه‌ها در دولت جدید، تصریح کرد: دستگاه‌ها در این دولت هماهنگی بیشتری دارند و این باعث شده تا سرعت تامین واکسن افزایش یابد و واردات تسهیل شود، تاکنون ما ۵۷ میلیون دُز واکسن تامین کرده ایم که حدود ۷ میلیون آن واکسن داخلی بوده و حدود ۵۰ میلیون وارد شده است.

دکتر شانه ساز افزود: در همین هفته و هفته آینده هم محموله‌های دیگری در راه است و به زودی حجم بیشتری از واکسن کرونا وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا