راه اندازی ۱۰۰۸ ایستگاه تزریق واکسن کرونا در تهران

به گزارش واکسن آنلاین، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران: هدف ما راه اندازی ۱۰۰۸ ایستگاه واکسیناسیون تا هفته آینده در تهران است.

علیرضا زالی در حاشیه آیین بهره‌برداری از مرکز جامع واکسیناسیون شهید مدافع سلامت صالح مهدوی مجد در شهرک شهید محلاتی با بیان اینکه امروز شاهد افتتاح یکی دیگر از مراکز تجمیع واکسیناسیون به همت مجموعه نیروی زمینی سپاه هستیم، افزود: با توجه به اینکه دوستان ما در مجموعه بهداری نیروی زمینی سپاه تجربه خوبی در زمینه واکسیناسیون دارند، این چهارمین مرکز است که با تلاش این مجموعه برای واکسیناسیون در تهران شکل گرفته است.

وی درباره مرکز واکسیناسیون تختی که به همت بهداری نیروی زمینی سپاه دو نوبته فعال شده است هم گفت: سردار اخوان، فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه قول داده است هر مقدار که لازم باشد فضا و زمین و نیرو در اختیار ما برای امر واکسیناسیون قرار دهد که امیدواریم در این راستا مجموعه‌های دیگری هم به پیوست این مرکز طراحی و در نظر گرفته شود و با همت سردار اخوان همین مرکز هم از روز شنبه هفته آینده سه نوبته کار واکسیناسیون را انجام می‌دهد.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با تاکید بر اینکه مراکز واکسیناسیون در تهران به عدد قابل توجه ۲۰۰ مرکز رسیده است، گفت: امیدواریم هفته آتی در استان تهران به عدد ۱۰۰۸ ایستگاه واکسیناسیون برسیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا