واکسینه شدن ۶۰ هزار پرسنل شهرداری تهران در مراکز واکسیناسیون شهر سالم

به گزارش واکسن آنلاین، حمید چوبینه درباره موضوع واکسیناسیون کارکنان شهرداری اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون ۶۰هزار نفر در شهرداری تهران از طریق دو مجموعه شرکت شهر سالم و گروه‌های سیار واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون شامل گروه‌های کارگری، پیمانکاری، شهروندان و خانواده پرسنل بوده است.

وی با بیان اینکه بخش زیادی از کارکنان نیز در ماه‌های گذشته مانند کارکنان بهشت زهرا (س)، پسماند، شهرسالم و حمل و نقل شهری واکسینه شده بودند، گفت: هیچ فردی در شهرداری و یا از کارکنان نیست که بخواهد واکسینه شود، ولی واکسن برای آن موجود نباشد و نتواند دریافت کند و اگر فردی واکسن دریافت نکرده خودش نخواسته و ما توصیه داریم که در اسرع وقت در این زمینه اقدام کند و اگر تصورات غلط دارد این موضوع را کنار بگذارد.

دکتر چوبینه با اشاره به دستور صریح دکتر زاکانی شهردار جدید تهران مبنی بر دراختیار گذاشتن همه زیرساخت‌های مورد نیاز برای تسریع در امر واکسیناسیون گفت: همچنین نیرو‌های شرکت شهرسالم در سفارت سابق آمریکا با همکاری بسیج دانشگاهی علوم پزشکی تهران روزانه ۳ تا ۴ هزار نفر را واکسینه می‌کنند و نیرو‌های اورژانس و تدارکات شهرداری تهران در این محل حضور دارند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: خوشبختانه آمار ابتلا و فوتی‌های ناشی از کرونا در مجموعه شهرداری تهران اعم از کارکنان و کارگران و پیمانکاران حدود ۵۰ درصد کاهش یافته و این موضوع مؤید تاثیر واکسن در کاهش ابتلا و موارد فوتی ناشی از کروناست. البته رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی همچنان ضرورت دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا