تحویل ۴ میلیون د‏ُز واکسن برکت به وزارت بهداشت تا پایان شهریور

به گزارش واکسن آنلاین، معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام از تحویل بیش از ۴ میلیون دُز واکسن برکت تا پایان شهریور به وزارت بهداشت خبرداد.

سید مصطفی سیدهاشمی با اعلام اینکه تاکنون با بهره‌برداری از فاز اول تولید واکسن کرونا در کشور بیش از ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار دُز واکسن به وزارت بهداشت تحویل شده است، گفت: طی چند روز آینده نیز بیش از ۴ میلیون دُز دیگر تحویل، و تعداد واکسن‌های تحویلی ستاد اجرایی فرمان امام به وزارت بهداشت تا پایان شهریور به ۱۰ میلیون دُز می‌رسد.

وی همچنین از راه‌اندازی فاز دوم تولید واکسن برکت طی روز‌های اخیر خبر داد و گفت: فاز سوم نیز بعد از فاز دوم راه‌اندازی می‌شود تا بخشی از نیاز کشور به واکسن کرونا تامین شود.

سیدهاشمی با اشاره به اینکه فاز دوم واکسن برکت با حضور رئیس ستاد اجرایی افتتاح رسمی خواهد شد، گفت: بزودی آمار دقیقی از این خط تولیدی و تجهیزات بسیار وسیع، منظم و دقیق فاز دوم واکسن برکت با حضور متخصصان صنعتی و عملی اعلام خواهد شد.

معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام در پایان افزود: به‌گفته رئیس ستاد اجرایی فرمان امام تا زمانی که نیاز داخلی به واکسن تامین نشود، اقدامی برای صادرات واکسن برکت نخواهد شد و الویت با مردم خودمان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا