مراکز تزریق واکسن نیروی زمینی سپاه ممتاز در نوع خود

به گزارش واکسن آنلاین فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران گفت: مراکز تزریق واکسن نیروی زمینی سپاه ممتاز و در نوع خود الگو هستند.

علیرضا زالی در حاشیه مراسم آغاز به کار ۲۴ ساعته مرکز تزریق واکسن شهیده سر بیشه‌ای نیروی زمینی سپاه در شرق تهران، افزود:با توجه به افزایش شیفت‌های تزریق واکسن و مراکز تجمیعی ۲۴ ساعته پیش بینی می‌شود فرآیند واکسیناسیون در روز‌های آتی شتاب بگیرد.
وی ادامه داد: تضمین‌های لازم برای تأمین دُز اول و دُز دوم واکسن انجام شده است و در هفته آتی نیز تعداد قابل توجهی واکسن در سبد وارداتی گنجانده می‌شود.

زالی بیان کرد: تا ساعت ۶ بعدازظهر دیروز تعداد واکسن تزریق شده در تهران ۶ میلیون و ۸۲۵ هزار دز بوده است و تعداد ۲ میلیون و ۹۳۰ هزار نفر هم هر دو دز واکسن را دریافت کرده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران با بیان این که مرکز شرق تهران به عنوان یک مرکز ممتاز از هر لحاظ است افزود: این مرکز را نیروی زمینی سپاه راه اندازی کرده است و درخواست همکاری بیشتری در این خصوص از نیروی زمینی سپاه داریم.
دکتر زالی گفت: نیروی زمینی سپاه تا امروز ۱۶ مرکز منظم و با شرایط مناسب جهت تزریق واکسن کرونا در تهران راه اندازی کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا