شبانه روزی شدن فعالیت پایگاه های واکسیناسیون خودرویی ناجا

به گزارش واکسن آنلاین، معاون بهداد ناجا از افزایش ظرفیت خدمات رسانی پایگاه های واکسیناسیون خودرویی ناجا با شبانه روزی شدن فعالیت این پایگاه ها خبر داد.

سردارمحمدرضا حسینی در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت در خصوص رفع محدودیت سنی در طرح سراسری واکسیناسیون کرونا و واکسیناسیون کلیه افراد بالای ۱۸ سال، افزایش ظرفیت خدمات رسانی در پایگاه‌های واکسیناسیون خودرویی ناجا در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس، با ایجاد ۲ خط جدید در پایگاه واکسیناسیون خودرویی بوستان ولایت و ۴ خط جدید در پایگاه واکسیناسیون خودرویی مستقر در ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و شبانه روزی شدن فعالیت این پایگاه‌ها ظرفیت خدمات رسانی برای سرعت بخشی به واکسیناسیون و پوشش تعداد بیشتری از شهروندان افزایش یافت.

معاون بهداد ناجا با اشاره به اینکه نوبت شبانه خدمات رسانی در این پایگاه‌ها از ساعت ۲۰ شب تا ۸ صبح است، خاطرنشان کرد: پایگاه واکسیناسیون خودرویی دیگر ناجا واقع در بوستان آزادگان نیز همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ شب در حال خدمت رسانی به شهروندان است.

سردار حسینی در ادامه به اجرای طرح سراسری واکسیناسیون خانواده کارکنان اشاره و اظهار کرد: با اتمام واکسیناسیون تمام شمار کارکنان در مرحله دوم، واکسیناسیون سراسری خانواده‌های کارکنان نیز از طریق ثبت نام در سامانه سیب وزارت بهداشت آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: تزریق واکسن کرونا به خانواده‌های کارکنان به صورت سراسری در کلیه استان‌ها و در تهران با ایجاد پایگاه واکسیناسیون در شهرک‌های مسکونی زینبیه، فدک، بعثت، ثامن و سوم خرداد با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با حضور پزشک مشاور با رعایت نظم و انضباط در حال انجام است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا