واکسیناسیون بهترین راه برای محافظت در برابر مرگ و میر کرونا است

به گزارش واکسن آنلاین، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: واکسیناسیون بهترین راه محافظت از افراد در برابر بستری و مرگ و میر کرونا است.

دکتر جمیل صادقی فر اظهار داشت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته ۸۱ درصد افرادی واکسیناسیون بهترین راه برای محافظت در برابر مرگ و میر کرونا استکه از ابتدای امسال تاکنون در استان ایلام بر اثر کرونا فوت کرده اند، هیچ واکسنی تزریق نکرده اند.

وی با بیان اینکه دیگر افراد فوت شده یا یک دز واکسن کرونا تزریق کرده بودند یا دارای بیماری‌های زمینه‌ای بودند و پس از ابتلا به کرونا فوت شدند افزود: واکسیناسیون بهترین راه محافظت از افراد در برابر بستری و مرگ و میر کرونا است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به تزریق واکسن در بین کارکنان دستگاههای اجرایی و نهادهای دلوتی گفت: هر اداره موظف است وضعیت واکسیناسیون کارکنان خود را رصد و پایش کند و از ورود افراد غیر واکسینه جلوگیری کند.

وی همچنین میزان پوشش واکسیناسیون دانش آموزان را ۶۶ درصد اعلام کرد و تاکید کرد: امروز در ۲ نوبت صبح و عصر همکاران ما آماده تزریق واکسن کرونا هستند و افراد می‌توانند مراجعه کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد: یک نوع واکسن جدید نیز برای تزریق به دانش آموزان وارد شده که افراد می‌توانند از آن انتخاب کنند.

دکتر صادقی فر روند بستری و ابتلا به کرونا در ایلام را افزایشی اعلام کرد و افزود: اکنون شمار افراد بستری در چرداول، دهلران، دره شهر، بدره و سایر شهر‌های استان افزایش یافته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا