رئیس قوه قضاییه: واکسن ایرانی کرونا در برابر ناباوری سلطه گران و ناظران دنیا ساخته شد

به گزارش واکسن آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز در جلسه شورای عالی مسئولان قوه قضاییه ضمن قدردانی و تشکر از دانشمندان و پژوهشگران در ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بخش‌های دیگر به خاطر تولید واکسن کرونا، گفت: قبل از هر چیز باید از رهبر معظم انقلاب تشکر کنیم که ایشان به پژوهشگران و دانشمندان کشور میدان دادند و تشویق کردند و فرمودند که «ما می‌توانیم».

وی افزود: «ما می‌توانیم» سخنی است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به همه پژوهشگران و دانشمندان تاکید کرده اند.

رئیس دستگاه قضا گفت: واکسن ایرانی کرونا در برابر ناباوری سلطه گران و خیلی از ناظران در دنیا در ایران اسلامی ساخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی افزود: از همه پژوهشگرانی که توانستند این واکسن را در کشور تولید کنند و همین طور از همه داوطلبانی که برای تست اعلام آمادگی کردند، قدردانی می‌کنیم.

وی گفت: این رویداد نشان می‌دهد که حقیقتاً فشار حداکثری آمریکا به جمهوری اسلامی ایران شکست خورده است و این چیزی نیست که ما بگوییم و خود آمریکایی‌ها و تحلیلگرانشان امروز با قطعیت در این باره سخن می‌گویند و می‌نویسند که ترامپ در فشار حداکثری به جمهوری اسلامی ایران دچار شکست قطعی شده است.

رئیس قوه قضاییه یادآور شد: مثلا زمانی که بنزین را برای ما تحریم کردند ما توانستیم با پالایشگاه ستاره خلیج فارس به صادر کننده بنزین تبدیل شویم.

وی افزود: راهکار برون رفت از مشکلات کشور مذاکره با دشمن یا مباحثی از این جنس نیست بلکه راهکار همان جهش تولید، اقتصاد مقاومتی و اقداماتی مانند تولید واکسن، ماسک و رفع نیازها در داخل است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: راهبرد اصلی همان است که رهبر معظم انقلاب فرمودند و آن هم خنثی سازی تحریم هاست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا