رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر داد: ساخت واکسن کرونا با همکاری موسسه رازی

به گزارش واکسن آنلاین ، جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر لزوم مشارکت دانشگاه‌ها با موسسات علمی – تولیدی گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان بازوی دانشگاهی علاقه مند به همکاری موسسه رازی برای تولید محصولات سلامت محور است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به همراه هیئتی با حضور در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از بخش های مختلف این مجموعه بازدید و در نشستی با رئیس و مسئولان موسسه شرکت کرد.

جلیل کوهپایه زاده در حاشیه این بازدید، با اشاره به سال ها فعالیت موسسه رازی، اظهار کرد: امروز مفتخریم به عنوان یک ایرانی به نمایندگی از خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایران از اقدامات این موسسه در طول سالیان گذشته در بخش واکسن و سرم‌های درمانی دیدن کنیم.

وی همچنین به لزوم مشارکت دانشگاه‌ها با موسسات علمی – تولیدی اشاره کرد وگفت: دانشگاه‌ها به عنوان رسالت شان در نگاه دانشگاه نسل سه و چهار موظف هستند به منظور تولید محصولات دانش بنیان و پاسخگویی به نیازهای جامعه با موسسات علمی – تولیدی در زمینه های مختلف تولید محصولات سلامت محور مشارکت کنند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: بر این اساس، یکی از اهداف دانشگاه علوم پزشکی ایران همکاری با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و بهره‌مندی از تجربیات این مجموعه برای انجام کاری مشترک در زمینه تولید واکسن کووید ۱۹ بوده و امید است به عنوان بازوی دانشگاهی بتوانیم در این مسیر ارزشمند نقشی ایفا کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا