عضو کمیته علمی مقابله با کرونا: واکسن ایرانی در مرحله دوم به بیش از ۵۰۰ نفر تزریق می‌شود

به گزارش واکسن آنلاین، پیام طبرسی از آخرین وضعیت واکسن ایرانی و سه نفری که در دوره اول اقدام به تزریق واکسن کرده اند، گفت: سلامتی این سه نفر که در ۷ روز پیش واکسن ایرانی دریافت کرده اند به جد کنترل می‌شوند.

عضو کمیته علمی مقابله با کرونا به سیر آماده شدنِ واکسن ایرانی تا مرحله آزمایش انسانی گفت و افزود: امیدواریم در فاز نخست ۵۶ نفر و در مرحله دوم به بیش از ۵۰۰ نفر تزریق می‌شود.

او از دومین گروه داوطلب به تزریق واکسن ایرانی کرونا (در مرحله نخست) گفت و افزود: از بین ۵۶ نفر داوطلب سه نفر در روز نخست و ۴ نفر در مرحله دوم تزریق شد.

چهارشنبه ۱۰ دی ۹۹ طیبه مخبر دختر محمد مخبر، رئیس اجرایی ستاد فرمان حضرت امام خمینی (ره) نخستین زن داوطلب دریافت واکسن ایرانی از بین ۵۶ نفر فاز نخست بود و تا ۱۰ اسفند تمام ۵۶ نفر واکسن دریافت می‌کنند.

طبرسی افزود: فاز دوم از۱۰ اسفند آغاز می‌شود و به مابقی گروه داوطلب برای دریافت واکسن کرونا تزریق صورت می‌گیرد.

عضو کمیته علمی مقابله با کرونا افزود: اگر ویروس در بدن انسان چرخش نداشته باشد و تکثیر نشود ویروس کرونا دیگر جهشی نخواهد داشت.

او درباره آخرین وضعیت افرادی که واکسن کرونای ایرانی را دریافت کرده اند، افزود: واکسن کرونای ایرانی برای رسیدن به مطالعه در جمعیت بالاتر در مراحل بعد قرار می‌گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا