ابتلای سناتور معروف آمریکایی به کرونا پس از تزریق واکسن «فایزر»

به گزارش واکسن آنلاین، «کوین بردی» از اعضای جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه در توئیتی اعلام کرد که پس از دریافت دوز نخست واکسن کرونا شرکت داروسازی فایزر به کرونا مبتلا شده است.

کوین بردی در توئیتر خود افزود، «اطلاع داده شد که نتیجه آزمایش کرونای من مثبت است و اکنون در قرنطینه هستم. طبق توصیه‌ها، من نخستین دوز واکسن کرونا شرکت فایزر را در تاریخ ۱۸ دسامبر دریافت کردم. جواب آزمایش کووید-۱۹ قبلی من در روز سال نو میلادی منفی بود. روند درمان از فردا آغاز می‌شود.»

این قانونگذار جمهوریخواه ۶۵ ساله آمریکا در واقع دومین عضو مجلس نمایندگان این کشور است که این هفته نتیجه آزمایش کرونای آن‌ها مثبت بوده است.اخیرا ابتلای «کی گرانگر» – Kay Granger- دیگر نماینده جمهوریخواه آمریکا که ۷۷ سال سن دارد به کووید-۱۹ تایید شد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به ۲۱ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۶۰۶ نفر نفر رسیده که از این تعداد، ۳۶۵ هزار و ۶۲۰ نفر جان باخته‌اند.همزمان، گزارش‌ها حاکی از ورود کرونای انگیسی به آمریکا است. یک مرد اهل ایالت کلرادو که در دهه ۲۰ زندگی است و هیچ گونه سابقه سفر ندارد؛ اکنون به سبب ابتلا به گونه جدید کووید ۱۹ قرنطینه شده است.
ابتلای این فرد در حالی که او به انگلیس سفر نکرده، حاکی از شیوع گونه جدید در آمریکا است چرا که احتمالاً او به سبب ابتلای افراد دیگر، به این ویروس آلوده شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا