َدانشمندان ایرانی شایسته‌ترین‌اَند؛ بهترین واکسن کرونا را خواهیم ساخت

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع واکسن کرونا مطمئن هستیم که بهترین واکسن کرونا را خواهیم ساخت و باید از واکسن کرونای ایرانی حمایت کنیم.

ابراهیم عزیزی درگفت‌وگو با واکسن آنلاین، با اشاره به تولید واکسن کرونای ایرانی گفت: اینکه عده‌ای علیه تولیدات داخلی به ویژه تولید واکسن کرونای ایرانی بی رحمانه صحبت می‌کنند، نشان دهنده وابستگی آنها به بیرون از کشور و به بیگانگان است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: برخی از این افراد نوعی از وابستگی را برای خود افتخار می‌دانند لذا ما اعتقاد داریم باید خوداتکا باشیم و استقلال علمی را به عنوان یک وظیفه مهم دنبال کنیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس تصریح کرد: بدون شک باید تلاش کنیم براساس سند پیشران نظام اسلامی، اهداف برنامه‌های توسعه‌ای و چشم انداز بیست ساله استقلال علمی را پیگیری کنیم ما افتخار می‌کنیم به دانشمندان فهیم، فکور و جهادی‌مان که در کمترین زمان موضوع واکسن کرونا را به مرحله آزمایش رساندند و انشاالله مراحل بعدی این تست هم به پایان خواهد رسید.

این نماینده مجلس اظهار داشت: ما باید داشته‌های خودمان را بر داشته‌هایی که بیرون  از مرزها هستند، مقدم بدانیم. ما باید به داشته‌ها و علم وتولیدات خودمان اعتماد کنیم کما اینکه در بسیاری از بخش‌ها وقتی به این باور رسیدیم توانستیم به خودکفایی دست پیدا کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در موضوع واکسن کرونا هم مطمئن هستیم بهترین واکسن کرونا را خواهیم ساخت و مطمئن هستیم مناسب ترین واکسن را دانشمندان ما تولید خواهند کرد. بنابر این باید از واکسن کرونای ایرانی حمایت کنیم و یقین داریم دانشمندان ما در کار و تخصص خود شایسته ترین هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا