مدیر عامل بنیاد برکت: تحریم مجموعه ای که همه توانش ایرانی است، بی‌معنی است

به گزارش واکسن آنلاین، سید امیرحسین مدنی در پاسخ به این سوال که علت تحریم بنیاد برکت از سوی امریکا چیست؟ افزود: این غیض امریکاست که بروز کرده است و الحمدالله مردم دارند متوجه می‌شوند و برای خودمان هم رفته رفته روشن‌تر می‌شود که این‌ها دشمنی شان با شخص نیست بلکه دشمنی شان با ملت و موفقیت‌های علمی ایران است و اینکه وقتی شرکت دانش بنیان برکت را که مشغول واکسن سازی است، تحریم می‌کنند یعنی که می‌خواهند مغزها و پیشرفت‌ها را تحریم کنند.

وی با بیان اینکه ما که در مجموعه بنیاد برکت هستیم نمی‌دانیم که این تحریم‌ها چه معنی می‌دهد گفت: این تحریم‌ها معنی ندارد چراکه ما تمام اتکایمان به توان داخلی است، ولی این باعث ناراحتی است که مجموعه‌ای که روی پای خودش و با اتکا به ظرفیت‌های خود سرمایه گذاری می‌کند و به پیشرفت می‌رسد، اینگونه مورد دشمنی و غیض آمریکا قرار می‌گیرد.

مدیر عامل بنیاد برکت با تاکید بر اینکه علت اصلی تحریم امریکا، تولید واکسن ایرانی کروناست، افزود: رفتار آمریکا کودکانه است، زیرا این تحریم‌های خنده دار، هیچ تاثیری در فرآیند کار ما ندارد.

مدنی افزود: اینکه تابه حال گفته می‌شد این‌ها با تحریم هایشان سلامت مردم ایران را به بازی گرفته اند اثبات شد و این شعارهایی را که در حوزه درمان می‌دهند که ما تحریم نمی‌کنیم، خودشان در آخرین روزهای این دولت به طور شفاف و بی پرده نقض کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا