شبکه «سی ان ان» گزارش داد؛ تردید یک سوم آمریکایی ها درباره تزریق واکسن کرونا

به گزارش واکسن آنلاین، پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی.ان.ان گزارش داد، نزدیک به یک سوم بزرگسالان در آمریکا هنوز تصمیم خود را برای تزریق واکسن کرونا نگرفته و مرددند.

در این گزارش به قلم مادلین هولکومب آمده است هرچند مقامات آمریکایی و کارشناسان بهداشتی معتقدند پایان شیوع بیماری کووید ۱۹ به این موضوع بستگی دارد که شمار قابل توجهی از آمریکایی‌های واکسینه شوند، حدود یک سوم آمریکایی ها می‌گویند هنوز در این باره تصمیم نگرفته اند که آیا می‌خواهند واکسن تزریق کنند یا خیر؟

براساس گزارشی که روز جمعه توسط بنیاد خانواده کایزر منتشر شد، ۳۱ درصد از بزرگسالان آمریکایی گفتند قصد دارند منتظر بمانند و ببینند این واکسن روی دیگر افراد چه نتیجه‌ای می‌دهد.

روند واکسیناسیون در سراسر آمریکا افزایش یافته است و مقامات این کشور در تلاشند تا پایان فصل تابستان، اکثر آمریکایی‌ها را واکسینه کنند. هدف آن‌ها تلاش برای مقابله با انواع مختلف ویروس کرونا و بازگرداندن کشور به شرایط عادی است.

دکتر آنتونی فائوچی، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی در آمریکا گفت به منظور رسیدن به ایمنی جمعی، حدود ۷۰ تا ۸۵ درصد از آمریکایی‌ها باید واکسینه شوند.
بسیاری از ایالت‌ها از حجم واکسن‌هایی که دولت فدرال در اختیار آنها گذاشته است شکایت کرده اند و معتقدند این میزان پاسخگوی تقاضای‌شان نیست و در هفته‌های اخیر، این روند تسریع شده است.

در همین حال، با توجه به تجزیه و تحلیل داده‌های فدرال توسط سی ان ان، حدود ۹۹ درصد از کودکان آمریکایی در بخش‌هایی از ایالت‌های مختلف آمریکا زندگی می‌کنند که سطح انتقال ویروس در آن‌ها آنقدر بالاست که بر اساس دستورالعمل‌های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها، منطقه “قرمز” محسوب می‌شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا