رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: صادر کننده واکسن کرونا نیز خواهیم بود

به گزارش واکسن آنلاین، حسینعلی شهریاری در هجدهمین آیین پویش ره سلامت و مراسم افتتاح طرح ICERP و تجهیزات و ملزومات خریداری شده از محل تسهیلات بانک جهانی گفت: بانک جهانی بعد از ۱۵ سال با وجود اینکه ما عضو این بانک هستیم، کار کوچکی انجام داد. ۵۰ میلیون دلار برای جمهوری اسلامی ایران پولی نیست گلایه ما از سازمان‌های جهانی این است که برغم دادن شعار دفاع از حقوق بشر، اما در عمل اقدام نکردند و ما را تحریم می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه ما کشوری انقلابی و با تفکر انقلابی و ایدئولوژی اسلامی هستیم و دشمنان ما دست بردار نیستند گفت: ایران با این جنگ ویروسی مانند دوران دفاع مقدس روی پای خود ایستاده است بطوریکه اکنون در خصوص تجهیزات مورد نیاز پزشکی و مبارزه با کرونا خود کفا شده ایم و حتی توان صادرات داریم.

شهریاری ابراز امیدواری کرد جوانان نخبه و دانشمند ما در شرکت‌های دانش بنیان همان طور که تاکنون کار‌های زیادی انجام دادند و ما را در چند ماه اولیه از نیاز به خارج بی نیاز کردند، اقدام کنند تا از میدان مبارزه با بیماری کرونا سرافراز بیرون بیاییم.

وی با بیان اینکه باور داریم ویروس کرونا دست ساز است گفت: باور ما این است که این ویروس ساخته دست بشر بوده و ممکن است در آینده نیز چنین مشکلاتی به وجود آید. باید زمینه‌ها را آماده کنیم، زیرا ممکن است در آینده نیز چنین مشکلاتی به وجود بیاید، از این رو باید روی پای خود بایستیم و مشکلات را برطرف کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا