واکنش پلیس به فروش واکسن کرونا در ناصرخسرو

به گزارش واکسن آنلاین، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به پرسشی درباره فروش واکسن کرونا در ناصرخسرو گفت: به ندرت چنین مواردی را نیز ما هم شنیده ایم اما اینطور نیست که بگویم یک پدیده شایع است. ما در این فضا اشراف خوبی داریم و تقریبا در یک ماه گذشته نظارت خوبی بر این فضا داشته ایم.

در مورد واکسن کرونا هم اگر چیزی باشد بسیار معدود و به ندرت بوده اما نکته مهمی که مردم باید به آن توجه کنند این است که تزریق واکسن حتما باید تحت نظارت و کنترل پزشک انجام شود و نمی شود یک واکسن را که اصلا معلوم نیست تقلبی است در چه شرایطی نگهداری شده و … را از کنار خیابان و افراد ناشناس خریداری کرده و تزریق کرد. البته همانطور که گفتم چنین مواردی بسیار اندک است.

وی در مورد محدودیت های کرونایی تردد نیز گفت: در حال حاضر تغییری در محدودیت ها اعمال نشده و محدودیت های کرونایی تردد از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در تهران اجرا می شود.

وی درباره اجرای محدودیت ها در ایام نوروز و احتمال تغییر آن نیز گفت: ما مجری مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و ممکن است این مصوبات در ایام نوروز تغییر کند و هر آنچه که به ما در هفته آتی ابلاغ شود انجام خواهیم داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا