سخنگوی ستاد مقابله با کرونا عنوان کرد؛ یک میلیون واکسیناسیون تا پایان سال

به گزارش واکسن آنلاین، علیرضا رئیسی در خصوص تازه ترین خبرهای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا گفت: تا کنون ما ۴۱۰ هزار دُز واکسن اپوتنیک وی روسیه، ۲۵۰ هزار دُز واکسن چینی، ۱۲۵ هزار دُز هندی و ۳۷۵ هزار دُز هم دوشنبه، ۱۰۰ هزار دُز واکسن کوبایی به دستمان رسیده است که در مجموع حدود یک میلیون و ۲۶۰ هزار واکسن داریم.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: در این هفته برنامه گسترده ای برای واکسیناسیون علیه کرونا برای گروه درمان و گروه آسیب پذیر طبق پیش بینی انجام خواهد شد و تا پایان سال یک میلیون واکسیناسیون خواهیم داشت.

وی همچنین با اشاره به اینکه در این جلسه یاد و خاطره شهدای سلامت گرامی داشته و از زحمات گروه بهداشت و درمان در کشور و همچنین قشرهای مختلف مردم و اصناف و مسئولان و … قدردانی شد، گفت: ویروس کرونا در جهان در حال تاخت و تاز است.

رئیسی خاطرنشان کرد : در برزیل میزان ابتلا و مرگ و میر در حال افزایش است، همان تجریه ای که در انگلیس بود و ویروس جهش یافته سبب شد که تعداد بیماری زیادی در بخش ویژه بستری شوند و تعداد زیادی هم فوت کردند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنین از همه قشرهای مردم، صنوف مختلف، مسئولان قوای سه گانه، نیروهای مسلح و … که در یکسال گذشته در اجرای شیوه نامه های بهداشتی با وزارت بهداشت و ستاد ملی همکاری کردند قدردانی کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا