رئیس جمهور: امیدواریم ایران تا پایان ۱۴۰۰ صادرکننده واکسن کرونا شود

به گزارش واکسن آنلاین، حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: شرایط متفاوت ویروس کرونا که جهش می‌یابد و باید با آن مقابله کرد و مقابله خواهد کرد و بشر به دنبال واکسن‌های جدید خواهد بود.

رئیس جمهور گفت: اوج این بیماری تمام شده است و برغم همه این حرف‌ها جهش و اوج این بیماری در مجموع در عالم با گسترش واکسن آخرش هست و پیک پایین خواهد آمد و ممکن است مشکلات و جهش دیگر داشته باشیم.

روحانی افزود: مقابله با این بیماری از روز اول یعنی ۱۴ ماه پیش اکنون سهل‌تر و آسان‌تر شده است و این مقابله در کشور ما هم به خوبی انجام می‌گیرد.

رئیس جمهور گفت: من امیدم این است که تا پایان این دولت این بیماری به طور کامل مهار شود و در پنج ماهه اول امسال و تا آخر سال جدید ۱۴۰۰ ان شاء الله همه مردم واکسینه شوند و واکسیناسیون تمام شود و ما از این بیماری و معضل به این صورتی که الان است عبور کنیم و به خوبی تمام شود.

روحانی افزود: امیدوارم تا آخر سال جدید، حتی بتوانیم واکس داخلی را صادر کنیم و این مسیر را دنبال می‌کنیم و تنها خواهش من این است که حتی کمیته‌ها مربوط به ستاد ملی و قرارگاه ما تمام ارگان‌هایی که برای مقابله با این ویروس کمک می‌کردند، تمام محله‌هایی که تلاش می‌کردند و طرح‌های شهید سلیمانی که در محله‌ها بود، نیروی انتظامی، بسیج، همه و به ویژه کادر درمان تلاش مان را به صورت مضاعف در این چند ماه ادامه دهیم.

رئیس جمهور گفت: رو به جلو برویم و واکسن هم به میزان کافی در اختیار قرار بگیرد و شرایط ما شرایط سهل‌تر و آسان تری از گذشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا