سازمان نظام پزشکی اعلام کرد؛ آغاز واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از ۳۰ فروردین

به گزارش واکسن آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

۱ – مقرر شده است با تحویل به موقع واکسن توسط دانشگاه ها، واکسیناسیون کرونای اعضای زیر ۵۰ سال از دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۰ آغاز شود. همه شما همکاران گرامی مطلع هستید که چرخه همکاری و عمل به این مهم، یک رکن اصلی دارد که همانا تحویل واکسن است.
۲- توافقات سازمان و وزارت بهداشت برای مرحله اول تلقیح واکسن زیر ۵۰ سال بخش خصوصی واکسنِ آسترازنکا است. در صورتی که به توفیق دیگری دست یافتیم اطلاع رسانی خواهد شد. فراموش نکنید بهترین واکسن، اولین واکسنی است که به دست شما می‌رسد.
۳- به منظور جلوگیری از هر نوع ازدحام، برای مرحله اول تزریق افراد زیر ۵۰ سال بخش فناوری اطلاعات مشغول تهیه نرم افزاری است که انتخاب محل و روز حضور برای واکسن راحت‌تر باشد؛ لذا ساکنین شهر تهران منتظر پیامک رجوع به این نرم افزار باشند. در شهرستان‌ها کما فی السابق از طریق نظام پزشکی شهر محل خدمت این موضوع مدیریت و اطلاع رسانی خواهد شد.
۴- هیچ هزینه‌ای برای این مرحله نیز اخذ نخواهد شد، سوال نفرمائید.
۵- تکرار این موضوع خالی از فایده نخواهد بود که لطفا اگر سرشماره ۳۰۰۰۷۴۷۱ در لیست مسدودی موبایل شما ثبت شده، آن را از این حالت خارج نمائید.

اطلاع رسانی لحظه‌ای در خصوص واکسن کرونا از طریق راه‌های ارتباطی سازمان نظام پزشکی خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا