باهرگونه انحرافی در واکسیناسیون کرونا برخورد جدی می‌شود

به گزارش واکسن آنلاین، شهرام کرمی با اشاره به آغاز فرایند واکسیناسیون کرونا برای گروه‌های خاص، گفت: باهرگونه انحرافی در واکسیناسیون کرونا برخورد جدی می‌شودطی یکی دو هفته اخیر که این فرآیند در کشور شروع شده، شاهد انتشار اخباری از تزریق واکسن به افرادی خارج از اولویت بندی‌ها در برخی از شهر‌ها هستیم.

وی افزود: باتوجه به اینکه فرآیند واکسیناسیون کرونا در کرمانشاه هم آغاز شده، بنابراین باید مسئولان بهداشت و درمان استان اهتمام لازم را داشته باشند تا شاهد وقوع چنین اتفاقاتی نباشیم.

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: درصورت وقوع چنین اتفاقی در کرمانشاه علاوه بر مدیران متخلفی که از جایگاه خود سوء استفاده کرده اند، با مسئولان مرتبط شبکه بهداشت و درمان هم به دلیل کوتاهی در نظارت‌ها برخورد خواهد شد.

کرمی خاطرنشان کرد: در هر نوبت تزریق واکسن باید بررسی‌های دقیقی به عمل آید تا مشخص شود کسانی که واکسن را دریافت کرده اند، آیا اسامی آن‌ها جزو اولویت‌ها بوده است یا خیر.

وی اظهار داشت: قطعا دستگاه قضا با مدیرانی که با سوء استفاده از موقعیت و جایگاه خود اقدام به تزریق واکسن کرونا برای خود و یا اطرافیانشان خارج از نوبت کنند، برخوردی جدی و قاطع خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا