نام نویسی از داوطلبان فاز ۳ واکسن «کوو ایران برکت» در برنامه آیگپ

به گزارش واکسن آنلاین، سید رضا مظهری رییس سامانه ۴۰۳۰ در این باره گفت: با توجه به اینکه در مرحله نخست، اثربخشی واکسن کوو ایران برکت بر روی افراد دریافت کننده ۵ میکروگرم، بیش از ۹۰ درصد بوده است، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از آغاز فاز سوم غربالگری واکسن کوو ایران برکت خبر داد.

وی افزود: بر این اساس یکی از راه‌های نام نویسی و غربالگری این واکسن در آیگپ است و علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر نسخه اندروید و آی‌اواس از طریق نسخه وب آیگپ نیز اقدام به نام نویسی کنند.

مظهری با اشاره به اینکه برای نام نویسی، کد ملی کاربران جهت احراز هویت الزامی است گفت: در این مرحله تزریق بر روی جامعه آماری ۲۰ هزار نفری صورت می‌پذیرد.

وی در خصوص نحوه نام نویسی واکسن کوو ایران برکت افزود: داوطلبان برای نام نویسی کافی است وارد پلتفرم آیگپ شده سپس به بخش آیلند مراجعه و وارد سرویس مربوط به واکسن کوو ایران برکت شوند. پس از تایید توافق نامه در مرحله بعدی می‌بایست اطلاعات خود را وارد کنند.

رئیس سامانه ۴۰۳۰ گفت: در این مرحله نیاز است تا تمام موارد خواسته شده شامل اطلاعات فردی و پزشکی را به درستی تکمیل کنند. برخی از سوالات به صورت چند گزینه‌ای و برخی دیگر تشریحی هستند. پس از ثبت تمامی اطلاعات کد پیگیری برای هر کاربر در آیگپ ارسال می‌شود.

رئیس هیئت مدیره برکت تل شرایط داوطلبان برای حضور در آزمایش بالینی را حضور نیافتن در سایر مطالعات بالینی شرکت‌های تولید کننده واکسن، محدوده سنی ۱۸ تا ۷۵ سال و ویژگی‌هایی به لحاظ سلامت جسمانی عنوان کرد.

داوطلبان نام نویسی شده در صورتی که برای غربالگری مورد تایید قرار بگیرند، زمان مراجعه به آزمایشگاه به همراه نام مرکز درمانی جهت انجام تست‌های بالینی مشخص و برای داوطلب از طریق آیگپ ارسال خواهد شد.

پس از انجام تست‌های فوق طی یک سال تمام علائم بالینی داوطلب چک خواهد شد تا از نتایج عملکرد واکسن اطمینان حاصل شود.

سید رضا مظهری خاطر نشان کرد: داوطلبان برای نام نویسی و درج اطلاعات تکمیلی خود اگر تا به حال نسبت به نصب پلتفرم آیگپ اقدام نکرده اند می‌توانند از طریق استورهای ایرانی و یا شماره گیری #۱۰۴۰۳۰ اقدام کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا