شهردار تهران: متخلفان واکسیناسیون عزل و به مراجع قانونی معرفی شدند

به گزارش واکسن آنلاین، شهردار تهران درباره متخلفان تزریق واکسن در شهرداری گفت: رئیس ناحیه منطقه، معاون خدمات شهری منطقه و سه رئیس اداره از مقام خود عزل و به مراجع قانونی معرفی شده اند.

پیروز حناچی در مراسم تقدیر از کارگران شهرداری به مناسبت روز کار و کارگر در پاسخ به آخرین وضع متخلفان تزریق واکسن در شهرداری گفت: همان طور که پیش از این هم گفتم این یک موضوع ملی و برای کارگران حوزه پسماند و پاکبان‌ها بوده است که در سطح شهر فعال هستند.

وی افزود: همین الانی که من با شما صحبت می‌کنم در سایت شفاف شهرداری اسامی کسانی که واکسن دریافت می‌کنند موجود است البته بنا به توصیه وزارت بهداشت اسم افراد عنوان نشده بلکه شماره ملی و مسئولیتی که داشته اند در سامانه بارگذاری شده است.

حناچی گفت: به هر صورت این موضوع قابل پیگیری است و باز هم پیگیری خواهیم کرد و آمار کارگران شهرداری زیاد خواهد بود که واکسن دریافت می‌کنند که از طریق همکاران نظارتی از این پس مورد رصد قرار خواهد گرفت.

شهردار تهران در پاسخ به این که آیا شهرداری برای خرید واکسن وارد عمل می‌شود یا خیر؟ تصریح کرد: این موضوع از دستور کار خارج است و دو نظریه برای آن وجود دارد یکی این که بدنه عظیم شهرداری را درگیر واکسینه کنیم و نظریه دیگری نیز وجود دارد که هر وقت همه مردم واکسینه شدند ما هم دریافت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با این توجیه طرحی که هفته گذشته آماده شده بود در شورا مطرح نخواهد شد، ولی تمام تلاش مان را می‌کنیم که هر چه سریع‌تر کسانی که درگیر خدمات شهری هستند تنها پاکبانان و کارگران پسماند نیستند بلکه تاکسیرانان که تاکنون ۲۵۰ راننده تاکسی بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند؛ آن‌ها هم واکسینه شوند، چون تاثیر زیادی برای پخش آلودگی وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا