اعضای کاروان پارالمپیک واکسینه شدند

به گزارش واکسن آنلاین، واکسیناسیون به درخواست کمیته ملی پارالمپیک و با هماهنگی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی – ورزشی، توسط وزارت بهداشت، امروز یکشنبه، ساعت ۹:۳۰ در محل درمانگاه ورزشگاه آزادی انجام شد.

پیش از این نیز جمعی از اعضای کاروان پارالمپیک توکیو در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین واکسینه شده بودند. در این مرحله شماری از ورزشکاران المپیکی نیز حضور داشتند.

«علی داودی» ملی‌پوش وزنه‌برداری، «محمدحسین» برخواه سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری، «الهام حسینی» ملی‌پوش وزنه‌برداری و «اکبر خورشیدی» نیز امروز واکسینه شدند.

سرپرست کاروان ایران در پارالمپیک با اعلام انجام مرحله دوم واکسیناسیون ورزشکاران معلول، جانباز، ناشنوا، نابینا و کم بینا اظهار داشت: حدود ۱۱۰ نفر از ورزشکاران، کادر فنی و شرکت‌کنندگان در بازی‌های توکیو در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند.

«هادی رضایی» افزود: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و وزارت بهداشت، ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی در اولویت واکسن قرار گرفتند تا با شرایط بهتری آماده حضور در مسابقات شوند. هم اکنون نیز مرحله دوم در حال اجرا است تا ورزشکاران در شرایط خوبی تمرینات خود را پیگیری کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا