اعطای جوایز نقدی برای تزریق واکسن در کالیفرنیا

به گزارش واکسن آنلاین، بنا بر اعلام مقامات ایالت کالیفرنیا، از ۲۷ مه، دو میلیون نفر اولی که در کالیفرنیا واکسن بزنند، کارت هدیه ۵۰ دلاری دریافت خواهند کرد.

­مقامات ایالت کالیفرنیای آمریکا به افرادی که قبل از پانزدهم ژوئن واکسن بزنند، در مجموع ۱۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار پول نقد و کارت هدیه می‌دهد.

این تازه‌ترین مشوق ایالت‌های آمریکاست که می‌خواهد افراد بی حال و تنبل و کسانی را که درباره تزریق واکسن تردید دارند متقاعد به این کار کنند.

این اقدام گاوین نیوسام، فرماندار دموکرات کالیفرنیا، بخشی از تلاش برای تقویت برنامه واکسیناسیون همزمان با آماده شدن این ایالت برای بازگشایی کامل اقتصاد خود در پانزدهم ژوئن است. ۱۰ نفر از اهالی کالیفرنیا که قبل از این تاریخ واکسن بزنند، هر یک برنده جایزه نقدی یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری پس از قرعه کشی خواهند بود. ۳۰ تن دیگر هم، هر یک ۵۰ هزار دلار دریافت خواهند کرد.

بنا بر اعلام مقامات ایالت کالیفرنیا، از پنجشنبه (۲۷ مه) دو میلیون نفر اولی که در کالیفرنیا واکسن بزنند، کارت هدیه ۵۰ دلاری دریافت خواهند کرد.

ایالت‌ها و سازمان‌های خصوصی سراسر آمریکا مشوق‌هایی برای متقاعد کردن افراد به تزریق واکسن کرونا ارائه کرده اند. این مشوق‌ها متفاوت است و از بلیت مسابقات بسکتبال گرفته تا کمک هزینه تحصیلی و پول نقد متغیر است.

مسئولان اوهایو چهارشنبه به یک زن اهل سیلورتون که در قرعه کشی افرادی که واکسن زده اند، برنده شد، یک میلیون دلار جایزه داد. یک پسر دبیرستانی در اینگلوود هم کمک هزینه تحصیلی کامل شامل هزینه شهریه، کتاب، و خوابگاه در یکی از دانشگاه‌های دولتی اوهایو را دریافت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا