واکسیناسیون کرونا در آستانه ۴ میلیونی شدن

به گزارش واکسن آنلاین، از سالن‌های ورزشی تا اماکن مذهبی در اختیار واکسیناسیون کرونا قرار گرفته است تا این فرایند هر روز کم نقص‌تر از دیروز ادامه یابد.

در ادامه تلاش‌های کادر درمان و رعایت موارد بهداشتی از سوی مردم، واکسن کرونا ابزار دیگری بود که مثلث مقابله با این ویروس را کامل کرد و اکنون با واکسیناسیون تعداد بیشتری در هر روز می‌توان امیدوار بود که در آینده نزدیک زندگی روزمره به شرایط قبل بازگردد.

تزریق واکسن مهم‌ترین اقدامی است که از گذشته تاکنون برای غلبه بر بیماری‌های واگیردار صورت گرفته است و بیماری‌های بسیاری به کمک واکسیناسیون عمومی ریشه‌کن شده و یا در مرحله حذف قرار گرفته‌اند.

واکسن کرونا، واکسن جدیدی است که خوشبختانه در دسترس کشور‌ها قرار گرفته و برغم این‌که قدمت واکسن‌های دیگر را ندارد، تاکنون کمک بسیاری به کاهش ابتلا و شیوع ویروس کرونا در جهان کرده است.

اما درباره واکسن کرونا نیز به گفته رییس جمهوری بیش از ۵ میلیون واکسن اکنون در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار گرفته که از این تعداد، بیش از سه میلیون تزریق انجام شده و بقیه در حال تزریق است و تلاش می‌شود کار واکسیناسیون با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا