مغناطیسی شدن بدن ربطی به تزریق واکسن کرونا ندارد

به گزارش واکسن آنلاین، طبق تحقیقات انجام شده ، شواهدی مبنی بر اینکه واکسن کرونا (هر برند واکسن) موجب ایجاد این خاصیت در انسان‌ها می‌شود، وجود ندارد.

مردم عزیز به هیچ وجه نگران این شایعات نباشند و خبر‌ها را فقط از منابع معتبر و سایت وزارت بهداشت دنبال کنند و به مطالب غیرعلمی منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند.

چسبیدن فلزات به بدن در برخی افراد ممکن است رخ بدهد و در بسیاری افرادی که واکسن کرونا دریافت نکرده‌اند نیز مشاهده شده است ؛ بنابراین به هیچ وجه نمی‌توان چنین چیزی را به تزریق واکسن کرونا نسبت داد.

مواردی مانند چربی پوست یا رطوبت یا تکیه گاه بودن قسمتی از بدن در این زمینه ممکن است موثر باشد و نباید این مباحث را به موضوع مهم واکسیناسیون کرونا نسبت داد.

جهان بیش از یک سال و چهار ماه است که با بیماری کووید ۱۹ مبارزه می‌کند و در این مسیر سخت ، فرآیند واکسیناسیون در کشور ما نیز آغاز شده و ادامه پیدا کرده است.

برخی افراد غیرعلمی با مقاصد نامعلوم و بهره گیری از مباحث نادرست ، در همه این بازه زمانی حساس ، موارد غیرعلمی را مطرح کرده‌اند که مورد تایید نبوده و مورد اخیر نیز یکی از همین موارد محسوب می‌شود که ارتباطی به واکسن کرونا ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا