بی اعتمادی جمهوری خواهان آمریکا به واکسن کرونا

به گزارش واکسن آنلاین، نتایج آخرین نظرسنجی در آمریکا نشان می‌دهد؛ حدود ۳۰ درصد از جمهوری خواهان می‌گویند قصد ندارند خود را در برابر کووید-۱۹ واکسینه کنند.

نتایج آخرین نظرسنجی نشان می‌دهد: حدود ۳۰درصد از جمهوری خواهان می‌گویند قصد ندارند خود را در برابر کووید-۱۹ واکسینه کنند.

نتایج نظرسنجی سی بی اس نیوز نشان می‌دهد ۵۲ درصد از جمهوری خواهان یا به طور کامل واکسینه شده اند یا بخشی از واکسن را دریافت کرده اند و این در حالی است که ۶ درصد قصد واکسینه شدن دارند و ۶ درصد از آن‌ها هنوز در این باره تصمیم نگرفته اند.

از سوی دیگر، ۲۹ درصد از این افراد قصد ندارند واکسن کرونا دریافت کنند.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۷۷ درصد از دموکرات‌ها می‌گویند یا به طور کامل واکسینه شده اند یا بخشی از واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

همچنین ۱۲ درصد از دموکرات‌ها قصد دارند واکسن کرونا دریافت کنند و ۶ درصد نیز هنوز در این خصوص تصمیم گیری نکرده اند. حدود ۵ درصد از دموکرات‌ها می‌گویند قصد ندارند واکسن کرونا دریافت کنند.

همچنین نشریه نیوزویک نوشت؛ «سر جرمی فارار» (Sir Jeremy Farrar)، مدیر موسسه خیریه «ولکام تراست» (Wellcome Trust) از پایین آمدن سطح اعتماد مردم به واکسن احتمالی ویروس کرونا خبر داد.

این اظهارات همزمان با انتشار نظرسنجی‌های شبکه خبری «سی بی‌اس نیوز» بود که اعلام کرد ۷۹ درصد مردم ایالات متحده در حال حاضر خواهان تزریق واکسن کرونا نیستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا