معاون وزیر بهداشت خبر داد؛ اضافه شدن «کوو ایران برکت» به سبد واکسیناسیون کشور از هفته آینده

به گزارش واکسن آنلاین، لاری، معاون وزیر بهداشت گفت : از هفته آینده واکسن کوو برکت به سبد واکسیناسیون ایران اضافه می شود.

معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز واکسن کوو برکت ایران روز گذشته به طور رسمی صادر شد که امیدواریم واکسیناسیون گروه‌های هدف با سرعت بیشتری انجام شود.سیما سادات لاری افزود: با تاکید رییس جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجام واکسیناسیون با سرعت خوبی در کشور در حال انجام بود که به دلیل تاخیر در دریافت محموله جدید واکسن، قدری در کار وقفه ایجاد شد که این موضوع در حال برطرف شدن است.

وی گفت: عملکرد دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اجرای واکسیناسیون بسیار خوب و قابل تقدیر است و در صورتی که از سند ملی عقب‌تر باشند، کمبود خوزستان در محموله‌های جدید واکسن جبران می‌شود.

لاری همچنین در خصوص رعایت دستورالعملهای بهداشتی در انتخابات پیشرو گفت: تمهیدات لازم در زمینه انتخابات برای رعایت ضوابط بهداشتی وضع شده و ناظران بهداشتی حوزه‌های انتخاباتی مشخص شده‌اند؛ همچنین تعداد صندوق‌های رای بیشتر شده تا از اجتماع در یک شعبه خودداری شود.

معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: از مردم و نامزد‌های انتخاباتی درخواست می‌کنیم در کنار شور انتخاباتی موجود، دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنند و یادشان باشد هنوز کرونا از بین نرفته است.  

وی با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به دستیاران و رزیدنت‌ها داریم، زیرا در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند افزود: هزینه‌ای برای بهسازی پاویون‌های رزیدنت‌های خوزستان (محل استراحت دستیاران) در نظر گرفته می‌شود و تلاش می‌کنیم پروژه‌های ورزشی در دست احداث با سرعت بیشتری انجام شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا