پیام تبریک رئیس سازمان انرژی اتمی به دانشمندان واکسن ساز

به گزارش واکسن آنلاین، علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با صدور پیامی موفقیت پژوهشگران و دانشمندان ایرانی در تولید واکسن مقابله با ویروس کرونا را تبریک گفت.

پیام رئیس سازمان انرژی اتمی ایران برای موفقیت کشور در دستیابی به واکسن کرونا به شرح زیر است؛

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ
«وَالَّذینَ جاهدوا فینا لَنَهدیَنَّهُم سُبُلَنا وَ اِنَّ اللهَ لَمَعَ المُحسِنین»

با کمال بهجت و مسرّت، اطلاع یافتم که در پرتو الطاف و عنایاتِ خداوندی و به یُمن مجاهدت مستمر و شبانه روزی جمعی از دانشمندان و پژوهشگرانِ پرتوان ایرانِ اسلامی توفیقاتِ چشمگیری در عرصه تولید اقلام و تجهیزات موردنیاز جهت مقابله با ویروس کرونا حاصل شده و اجازه مصرف واکسن ایرانی “کووایران برکت” نیز صادر شده است.

در حال حاضر که تلاش‌های دست اندرکاران این اقدامِ خطیر به میمنت و مبارکی به ثمر نشسته است و ایران اسلامی به عنوان یکی از کشور‌های صاحب نامِ در حال توسعه، شانه به شانه کشور‌های توسعه یافته در این راه قدم نهاده و با استفاده از روش‌های مختلف و همزمان با رعایت دقیق قواعد و ضوابطِ علمی و پژوهشی در این میدان پیروزمندانه ظاهر شده است؛ شایسته است تا به شکرانه این نعمت عظیم و به منظور تعظیم و تکریمِ مجاهدت‌های همه عزیزانِ فعّال در این عرصه، جشنی ملّی و مردمی بر پا نماییم و ناز برفَلَک و حُکم بر ستاره کنیم.

بدون تردید این دستاورد‌های نوین در حوزه علوم و فنون پزشکی، جلوه‌ای دیگر از حرکت پیروزمندانه جوانان این مرز و بوم در مسیر خود اتکّایی و بیانگر عزمِ جزمِ آینده سازانِ ایران اسلامی برای شتاب بخشیدن به روند پیشرفت و توسعه ملّی است. اینجانب پیشانیِ ستایش و سپاس به درگاه یگانه هستی بخش می‌سایم و برخود وظیفه می‌دانم تا مراتب تبریک و تقدیر خود را به پیشگاه یکایک عزیزان و دست‌اندرکاران این اقدام مبارک ابلاغ نمایم.

همچنین دستیابی به این توفیق بزرگ را به آحاد ملّت نجیب و صبور ایران شادباش می‌گویم و امیدوارم حضرت حقّ (جلَّ و علا) بیش از پیش برکات و رحمتِ خویش را بر جوامع انسانی و اسلامی خاصّه جامعه سربلند ایرانی نازل فرماید و بر صحّت و عزّتِ مردمان تمدن سازِ این سامان بیفزاید.
بمنّهِ و کرمه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا