نماینده ولی فقیه در استان یزد دوز اول واکسن «برکت» را دریافت کرد

به گزارش واکسن آنلاین، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.

آیت‌الله محمدرضا ناصری، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، روز چهارشنبه دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.امام جمعه یزد دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد

این واکسن که محصول تلاش محققان و دانشمندان جوان ایرانی است به تازگی مجوز مصرف را با اتکا به دانش بومی دریافت کرده است.

آیت‌الله ناصری پس از دریافت این واکسن از تلاش محققان ایرانی قدردانی کرد و اظهار داشت: باور به توانمندی جوانان و محققان داخلی، کشور را در مسیر پیشرفت و خوداتکایی قرار می‌دهد.

وی افزود: همه ما باید به تلاش محققان داخلی احترام بگذاریم و به آن‌ها اعتماد کنیم، زیرا از این طریق کشور به استقلال و پویایی می‌رسد.

ناصری عنوان کرد: از مدتی پیش دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی مدام به تزریق واکسن کرونا تاکید می‌کردند، اما واقعیت این است که از دریافت واکسن خارجی اکراه داشتم و امروز خدا را شاکرم که واکسن تولید داخل را استفاده می‌کنم.

امام جمعه یزد با اشاره به استفاده رهبر معظم انقلاب از واکسن برکت تصریح کرد: برخی شایعاتی که دشمنان در مورد واکسن‌های تولید داخل درست می‌کنند، از سه موضوع سرچشمه می‌گیرد؛ نخست اینکه آن‌ها می‌خواهند تولیدات خود را در جهان به فروش برسانند، دوم اینکه نمی‌خواهند ملت‌های دنیا متوجه ایران شوند و سوم اینکه آن‌ها از موفقیت‌های ایران همواره در هراس بوده اند.

ناصری ضمن قدردانی از محققان ایران، کادر پزشکی و پرستاران و خدمه بیمارستان‌ها افزود: امیدواریم همه مردم ایران از این واکسن استفاده کنند تا کشور به زودی از لوث وجود این ویروس مهلک پاک شود.

گفتنی است؛ واکسن برکت با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) تولید شده و قرار است تا پایان شهریور ماه بخش عمده‌ای از نیاز کشور به وسیله این واکسن تامین شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا