رییس مرکز بهداشت غرب اهواز: تزریق واکسن «کوو برکت» در اهواز انجام شد

به گزارش واکسن آنلاین، رییس مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به آغاز تزریق واکسن کووبرکت گفت: تاکنون حدود ۱۰۰ دوز واکسن کوو برکت در منطقه غرب اهواز تزریق شده است.

دکتر مهران احمدی بلوطکی اظهارداشت: تعداد محدودی واکسن برکت در اختیار ما قرار گرفته و برای آن دسته از سالمندان و بیماران خاصی که تاکنون واکسن نزده و تمایل داشته باشند، تزریق می‌کنیم.

وی افزود: به طور قطع اگر تعداد دوز بیشتری از واکسن کووبرکت در اختیار ما قرار گیرد فراخوان می‌زنیم که کدام گروه سنی برای تزریق واکسن اقدام کنند.

رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: تاکنون ۹۵ درصد افراد بالای ۷۰ سال در غرب اهواز واکسینه شده‌اند همچنین ۷۰ درصد سالمندان ۶۵ تا ۶۹ سال نیز تحت پوشش واکسیناسیون کرونا قرار گرفته‌اند.

وی افزود: به احتمال زیاد در روزهای آینده واکسن سینوفارم و کوو برکت به دست ما خواهد رسید و ما از روز شنبه واکسیناسیون سالمندان بالای ۷۰ سال را که به هر علتی واکسن نزده اند، آغاز می کنیم.

احمدی بلوطکی گفت: در مرحله بعد برای واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال فراخوان می زنیم و از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تاکنون بیش از ۲۱۵ هزار خوزستانی تحت پوشش واکسیناسیون کرونا قرار گرفته اند. اکنون ۲ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۱۱ شهرستان نارنجی و ۱۴ شهرستان زرد کرونایی هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا