درخواست رییس کل برای واکسیناسیون کارکنان صنعت بیمه

به گزارش واکسن آنلاین، رییس کل بیمه مرکزی در نامه‌ای از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست سهمیه واکسن به کارکنان این صنعت بویژه پرسنل شاغل در بخش اجرایی صنعت بیمه اختصاص داده شود.

غلامرضا سلیمانی در این نامه با تاکید بر نقش پررنگ شرکت‌های بیمه در دوران شیوع ویروس کرونا از وزیر بهداشت درخواست کرد، نسبت به تخصیص سهمیه واکسن به کارکنان این صنعت بویژه پرسنل شاغل در بخش اجرایی صنعت بیمه که ناگزیرند در صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت و مراجعه خسارت دیدگان به همه مجتمع ها و شعبات بیمه‌ای با آنها در تماس نزدیک باشند، اقدامات لازم انجام شود.

وی در این نامه نوشت:صنعت بیمه یکی از نهادهای پشتیبانِ بخش درمان و حمایتگر امنیت اقتصادی و اجتماعی کشور محسوب می شود و در دوران فراگیری کرونا علاوه بر تامین، تجهیز و پرداخت به موقع منابع حاصل از عوارض قانونی بیمه شخص ثالث، کمک های تجهیزاتی، ریالی و لجستیک بسیاری به بخش مدیریت درمان کشور کرده و سعی کرده است مسوولیت اجتماعی خود را بدرستی ایفا کند.

رییس کل بیمه اظهارداشت: صنعت بیمه در سایر فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی نیز حوادث و ریسک‌هایی که تداوم مستمر فعالیت‌های مذکور را به خطر می اندازد از جمله همه گیری کرونا را پوشش داده و در همه زمینه های ممکن، بطور موثر حضور داشته باشد. به نحوی که قشر عظیمی از همکاران صنعت بیمه بطور مستقیم در بخش صدور و پرداخت خسارت‌ها در خط اول مواجهه با عموم مردم و النهایه تماس مستقیم با آحاد جامعه از جمله بیماران کرونایی نیز هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا