۱۰ میلیون نفر از گروه‌های شغلی حساس در کشور مشمول دریافت واکسن کرونا

به گزارش واکسن آنلاین، رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت گفت: ۱۰ میلیون نفر از گروه‌های شغلی حساس در کشور واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت گفت: ۱۰ میلیون نفر از گروه‌های۱۰ میلیون نفر از گروه‌های شغلی حساس در کشور مشمول دریافت واکسن کرونا شغلی حساس، به غیر از نیرو‌های مسلح که واکسیناسیون آن‌ها از مرزبانی‌ها آغاز می‌شود، در مدت یک و نیم ماه واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

دکتر جعفر صادق تبریزی در حاشیه بازدید از پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون در مشهد افزود: در این خصوص از امکانات و تجهیزات اداری دستگاه‌های اجرایی مربوط برای واکسیناسیون استفاده می‌شود و واکسن، نیروی انسانی و همچنین ملزومات مورد استفاده از وزارت بهداشت تامین خواهد شد.

وی گفت: در ارتباط با معلولان تاکنون ۸۰ درصد معلولان ساکن در مراکز جمعی کشور واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون ۲۰ درصد باقی مانده نیز انجام خواهد شد و واکسیناسیون یک میلیون و ۵۰۰ هزار معلولی که در منزل نگهداری می‌شوند، نیز در این دوره انجام خواهد شد.

رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تلاش مدیران و کارکنان حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ارائه خدمات به بیماران کرونایی گفت: خوشبختانه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای تیم زبده و منسجم و ساختار مرکز بهداشت خراسان رضوی بخوبی چیده شده است و اقدامات خلاقانه‌ای در این معاونت انجام یافته که مایه مباهات است.

دکتر تبریزی با حضور در مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهید محرابی و فرهنگیان، مرکز واکسیناسیون برادران رحیمی، مراکز منتخب غربالگری سیلو و شهید عباس زاده از فرایند کار در این مراکز بازدید و توصیه‌های کاربردی را ارائه کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا