قدردانی رییس کمیسیون بهداشت از اولین داوطلب زن دریافت واکسن ایرانی کرونا

به گزارش واکسن آنلاین، حسینعلی شهریاری رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه ای از اقدام اولین داوطلب زن دریافت واکسن ایرانی کرونا قدردانی کرد.

متن نامه قدردانی شهریاری به طیبه مخبر اولین داوطلب زن دریافت واکسن ایرانی کرونا به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
و ما تفعلوا من خیر یعلمه الله
آنچه از کارهای خیر انجام دهید خدا می‌داند.
سلام علیکم
فرهیخته گرامی سرکار خانم طیبه مخبر
حضور زنان با تاسی به حضرت زهرا(س) با حفظ شئونات اسلامی حضور پررنگی در عرصه‌های مختلف داشته که زمینه پیشرفت و کرامت بخشی آنان در جامعه از برکات بزرگ انقلاب اسلامی ایران است. هر جا که احساس کنند که حضورشان لازم است به زیباترین وجه ممکن نقش‌آفرینی می‌کنند.
اینک در پرتو الطاف الهی و با همت و پشتکار والای دانشمندان و محققان ایرانی در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با نام«کُوو ایران برکت» در آغاز فاز نخست آزمایش واکسن ایرانی کرونا، بعنوان اولین زن داوطلب جهت دریافت این واکسن با احساس تکلیف و ایمان قلبی نسبت به دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی پیشگام بوده‌اید، در کمال مفاخره ومباهات از اقدام ارزنده شما بانوی فرهیخته تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.
از درگاه حضرت سبحان، تداوم تعالی، سعادت، سیادت و توفیقات روز افزون سرکار عالی را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) مسئلت می‌نمایم.»

بر اساس این گزارش، چند روز گذشته اولین تزریق انسانی واکسن ایرانی کرونا با حضور وزیر بهداشت، معاون علمی ریاست جمهوری، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و تیم تحقیقاتی این واکسن انجام شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا